Nuryapı Sizler İçin Neler Yapıyor?

Hakkımızda

1988 senesinde yapı malzemeleri satışıyla başlayan iş yaşamımız 2010 yılında müteahhitlik de eklenerek inşaat sektöründe sağlam adımlar atarak devam etmektedir. Rahmetli Hakan DİNÇAY’ın kurduğu ve birlikte uzun yıllar çalıştığımız firmamız, yapılanma, finansman kurgusu ve işletmecilik becerilerini kullanarak, Türkiye’deki önde gelen firmalara ürün ve hizmet sağlamaktayız. Kadıköy’de hayata geçirdiğimiz birbirinden değerli 3 proje ile depreme dayanıklı yüksek kalitede, yaratıcı mekânlarda ve hayatı kolaylaştıran çözümlerimizle insan hayatına değer kattığımıza inanıyoruz. Kuvvetli alt yapımız, uzmanlaşmış dinamik kadromuz ve çağdaş yönetim biçimimizle çok daha büyük projeler başaracağımızı biliyoruz. Nuryapı olarak hedeflediğimiz iş görüşü şu şekildedir; Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentileri sorunsuz bir şekilde karşılamak.

Ürün gruplarımız; zemin ve duvar seramik ürünleri, vitrifiye, batarya grubu, banyo mobilyaları, gömme rezervuar ve iç setler, duşa kabin ve yüzlerce çeşit ürünlerimizle sizlere hizmet sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz; yapı malzemeleri satışı, inşaat, taahhüt, yapı dekorasyon, tadilat gibi alanlarımızla sizlere yapı sektöründe 360 derece hizmet sunmaktayız. Misyonumuz; doğru kalite fiyat oranını sağlayarak geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle tüketicinin beklentilerini en üst düzeyde güven ve özveriyle karşılamak.

Neden Biz?

Yüksek kalitede, yaratıcı mekanlara mekanlarla ve hayatı kolaylaştıran çözümlerimizle insan hayatına değer katıyoruz. Zamanlama, hız ve dinamizm ile vermiş olduğumuz sözleri yerine sizin istediğiniz şekilde getiriyoruz.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak.

Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak.

Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek.

Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.

Yapı Malzemeleri

Yapı malzemeleri satışında kaliteli ürünler tercih etmek önemlidir. Kalitenin buradaki tanımı şu şekilde olmalıdır; Tasarruf ettirici ve uzun süreli kullanıma uygun. Nuryapı, olarak yapı malzemelerinde en üst düzey, alanında en iyi olanları tercih etmekteyiz. Yapı malzemelerinde hizmet sağladığımız ürün grupları; vitrifiye, batarya grupları, seramik ürünler, gömme rezervuar iç tesisat ürünleri, banyo mobilyaları, duşakabin ve birçok ürün grubumuzla sizlere hizmet sağlamaktayız. Bu ürün gruplarında size değer kattığımız iş ortaklarımız; NG Kütahya Seramik, Hansgrohe, Geberit, Creavit, Duravit, Artemis, Franke, Protrim, KYK Yapı Kimyasalları, Kerakoll ve diğer markalarımızla sizleri kaliteyle buluşturuyoruz. Yapı malzemelerimizle evinize tasarım olarak ciddi anlamda şıklık katıp aynı zamanda en iyi şekilde tasarruf edebilecek ürünler sağlamaktayız. Bütün bu markaların tek bir ortak özelliği alanlarının en iyisi olmalarıdır. Sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek adına alanının en kaliteli ürünlerini sizlerle buluşturmaktayız.

İnşaat

Nuryapı Seramik olarak 2014 yılında inşaat sektörüne ilk yapılarımızla adım atmış bulunmaktayız. İlk olarak Çamlık Apartmanı ile başlayan inşaat serüvenimiz Mevsim Apartmanı ve en son yapmış olduğumuz Anılar Apartmanı ile devam etmektedir. Sizlere kalite bir yaşam alanı sunduğumuz bu projelerimiz yoğun ilgi görmüş ve yeni projelerimizle de ilgi görmeye devam edecektir. Anılar Apartmanında akıllı ev kavramını tam anlamıyla binamıza entegre edilmiştir. Bu durum teknoloji ile birebir yakından takip ettiğimizi ve sizlere ne kadar önem verdiğimizi belirtmektedir.

Sektörden farkımız sizlere sunduğumuz hizmetlerimizdir. Amacımız inşa ettiğimiz yapılardan sadece kar amacı gütmeden hareket etmemiz en büyük farkımızdır. Sizlere konforlu bir yaşam sürerken çevreci çözümlerle doğaya karşı kendimizi sorumlu bilerek hareket etmekteyiz. Akıllı ev kavramını Türkiye’de kullanmaya başlayan ilk firmalardan bir tanesi olmak bizleri gururlandırmaktadır.

Yapmış olduğumuz projelerle sizlerin hayatına değer katıyor ve geleceği sizlerle beraber inşa ediyoruz.

Taahhüt

Nuryapı olarak sizlere verdiğimiz taahhüt, detaylarıyla yüksek kalite hizmet sağlıyoruz. İnşaat sektöründeki en önemli konulardan bir tanesi taahhüttür. Taahhüt etmek bu işi yapabileceğinizi belirtmek müşteri açısından her zaman ön plana çıkmaktadır. Mülkiyeti başkasına ve başkalarına ait olacak bir yapının yapımının taahhüt ederek inşaat işlemleri yapan ve layığıyla yerine getirmekteyiz. İnşaat taahhüt işletmesi bir yapıyı inşa ettirmek isteyen gerçek ve tüzel kişiler adına inşaat faaliyetleri üstlenir ve yapının şartnamelere ve standartlara uygun şekilde yapılması üstlenir bütün bunlar bir sözleşme ile iki taraf arası onay sürecinden sonra inşa aşamasına geçilir.

Projelendirme

Projelendirmelerimiz belli bir düzende hareket etmektedir bu düzene ayak uydurdukça müşteri memnuniyetimiz artmaktadır. Projelendirme aşamalarımızın ilki keşiftir. İlk olarak proje yapacağımız alanın keşfini yapmaktayız, bu durum ölçüm alanımızı belirlemektedir bu bize ileriye dönük projelerimizde kolaylık sağlayacaktır. İkincil aşama kullanıcıyı belirlemektir. Kullanıcıyı belirlemek kullanıcıya uygun olarak tasarlanabilir maddeler sıralamaktır.

Sizlerin en zorlandığı aşama ise Sürdürebilirlik çünkü eğer sürdürülebilir bir tasarım istiyorsak ilk yapım aşamasında maddi olarak biraz daha zorlayacaktır fakat sürdürülebilir bir çalışmada örneğin 10 yıl içerisinde hiçbir şekilde bozulma olmayacaktır. Fakat ilk yapım aşamasında daha düşük miktardaki ürünleri seçilirse ileriye dönük maddi şekilde zorlanmalar olacaktır. Bu durumu kısacası şöyle açıklayabiliriz; ilk seferde toplu bir para ödenecektir fakat sürdürebilir bir çalışma olacaktır diğer türlü sürdürebilir malzemeler kullanılmadığı için ilk seferde vermediğimiz toplu parayı göreceli vakitte ödemiş olacağız. Bu aşamalar değerlendirildikten sonra çizim aşamasına geçmekteyiz. Kullandığımız başlıca programlar şunlardır; AutoCad, Lumion, Skectup, 3ds Max  olarak sıralamaktayız. Bahsettiğimiz çizim programlarını kullanarak çizim aşaması tamamlanmaktadır. Çizim tamamlandıktan sonra onaylama aşaması ve kaba inşaat başlar. Kaba inşaat bittikten sonra ince işlere geçilir. Projelendirme aşamasında dikkat edilmesi gereken unsurlar inşa öncesi kullanıcı ile hem fikir olmaktır.

Tadilat ve Tasarım

Nuryapı olarak tadilat ve tasarımda tecrübeli çalışanlarımız ile boy göstermekteyiz. Uzun yıllardır olan tecrübemiz ve kaliteli işçiliğimiz ile tadilat ve tasarım konusunda akla gelen ilk markalardan bir tanesiyiz. Önce sizinle birlikte düşüncelerinizi alıyoruz, planlıyoruz, çiziyoruz ve sizlere sunuyoruz. Hayallerinizi anlıyor ve paylaşıyoruz ister anahtar teslim ister kısmı olarak yapı tadilat işlerinizi üstleniyoruz. Ürün-malzeme seçimi, iş yönetimi, uygulama, planlama gibi ana başlıklarla sizin istediğiniz tasarımda yaşanılabilir ve çevreci evler inşa ediyoruz.

Yapideko.com

Yapideko.com Nuryapı bünyesi altında kurulmuştur. Yapı dekorasyon hizmetleri, projelendirme hizmetleri, yapı market ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Yapideko Nuryapı tecrübesiyle yapı, inşaat, projelendirme, tadilat, ürün temini, yapı malzemeleri temini ve satışını online olarak müşterilerimizle buluşturmak için kurulmuştur. Amacımız; Nuryapı’nın sunmuş olduğu ürün ve hizmetleri 7/24 olarak siz değerli müşterilerimize ulaşılabilir kılmaktır.

Uygun fiyat ve hızlı gönderim politikamızla siz değerli müşterilerimizin projelerine değer katıyoruz.

Yapideko.com’ un amacı nedir?

Müşteri odaklılık.

Hızlı ve güvenli alışveriş.

Güvenilir bilgi ve bilgi paylaşımı.

Yapideko.com kendisini yenilen ve sürekli üstüne koyan bir yapıda hareket etmektedir. Yenilikçi teknoloji ve güvenlik konusundaki tüm soru işaretlerinizi aklınızda silerek sizlere hizmet sağlamaktadır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişim

© 2022 Tüm Hakları Nuryapı ve Seramik Malz. San. Tic. Ltd. Şti. Adına Saklıdır