Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/u0874350/nuryapi.net/index.php on line 2
Nuryapı Seramik Nerede ve Ne İş Yapmaktadır? www.nuryapi.net

0216 463 1384

info@nuryapi.net

Hakkımızda

HakKımızda

Geleceği İnşa Ediyoruz

Hakkımızda

1988 senesinde yapı malzemeleri satışıyla başlayan iş yaşamımız 2010 yılında müteahhitlik de eklenerek inşaat sektöründe sağlam adımlar atarak devam etmektedir. Rahmetli Hakan DİNÇAY’ın kurduğu ve birlikte uzun yıllar çalıştığımız firmamız, yapılanma, finansman kurgusu ve işletmecilik becerilerini kullanarak, Türkiye’deki önde gelen firmalara ürün ve hizmet sağlamaktayız. Kadıköy’de hayata geçirdiğimiz birbirinden değerli 3 proje ile depreme dayanıklı yüksek kalitede, yaratıcı mekânlarda ve hayatı kolaylaştıran çözümlerimizle insan hayatına değer kattığımıza inanıyoruz. Kuvvetli alt yapımız, uzmanlaşmış dinamik kadromuz ve çağdaş yönetim biçimimizle çok daha büyük projeler başaracağımızı biliyoruz. Nuryapı olarak hedeflediğimiz iş görüşü şu şekildedir; Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentileri sorunsuz bir şekilde karşılamak.

Ürün gruplarımız; zemin ve duvar seramik ürünleri, vitrifiye, batarya grubu, banyo mobilyaları, gömme rezervuar ve iç setler, duşa kabin ve yüzlerce çeşit ürünlerimizle sizlere hizmet sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz; yapı malzemeleri satışı, inşaat, taahhüt, yapı dekorasyon, tadilat gibi alanlarımızla sizlere yapı sektöründe 360 derece hizmet sunmaktayız. Misyonumuz; doğru kalite fiyat oranını sağlayarak geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle tüketicinin beklentilerini en üst düzeyde güven ve özveriyle karşılamak.

Neden Biz?

Yüksek kalitede, yaratıcı mekanlara mekanlarla ve hayatı kolaylaştıran çözümlerimizle insan hayatına değer katıyoruz. Zamanlama, hız ve dinamizm ile vermiş olduğumuz sözleri yerine sizin istediğiniz şekilde getiriyoruz.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak.

Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak.

Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek.

Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır.

Çalışma Saatlerimiz

Belirttiğimiz Çalışma Saatlerinde Bizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar Kapalı

Sıkça Sorulan
Sorular

Projelerimizde, tadilatlarımızda veya toptan/perakende olarak satın alabileceğiniz ürünlerimizin markaları; NG Kütahya Seramik, Hansgrohe, Geberit,Duravit, Kerakoll, KYK, Creavit, Artemis, Pakduş, Franke gibi markaların ürünlerini sizlerle buluşturmaktayız.

İster anahtar teslim isterse kısmi tadilatlarınızı sizin istediğiniz şekilde ve yapının elverdiği şekilde sizler için hazırlamaktayız. Süreç; keşif, tasarım ve uygulama olarak devam etmektedir.

Ürünlerimizi Caddebostan Cemil Topuzlu Caddesi’nde yer alan showroom mağazamızda veya www.yapideko.com üzerinden online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Yapı malzemeleri satışı, inşaat, taahhüt, yapı dekorasyon, tadilat departmanlarımız ile uçtan uca çözümler sunmaktayız. E-ticaret bölümümüz olan www.yapideko.com ile tüm hizmetlerimizi 7/24 sizlere sunmaktayız.

İletişim

© 2022 Tüm Hakları Nuryapı ve Seramik Malz. San. Tic. Ltd. Şti. Adına Saklıdır